Hakkımızda

Konya Mika > Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Konya Mika, 2010 yılında Konya Karatay Ek Bloklarında, 100 metrekarelik bir dükkânda doğmuştur. O yıllardaki ulusal pleksi trendlerini takip ederek endüstri yan ürünleri müşterileri ile bir araya gelmiştir. Türk sanayi ve makine imalatçıları sektörlerinde, kuruluşundan itibaren her zaman kalite ve farklılık prensipleri doğrultusunda ilerlemiş, hayata geçirdiği cesur girişimleri ile pek çok markanın doğuşuna öncülük ederek Anadoluglass, Konpleksi, Konmika ve Mikon markalarını başarıyla büyütmektedir.

Yaptığı cesur ve yenilikçi girişimlerle Konya Mika, Türkiye’de özellikle sanayi ve dekorasyon anlayışının gelişmesini sağlamıştır. 2011 yılında Konya Keykubat Sanayisi’nde 200metrekarelik yeni yeriyle sektörde fark yaratan değişimlere öncü olmaya daha o tarihlerde başlamıştır. 2018 yılında modern, rahat, kaliteye önem veren bir firma olarak Özel Büsan Organize Sanayisi’nde 1500 metrekarelik yerine geçmiştir. Halen aynı adreste faaliyetlerine devam etmektedir.

2019 yılında Türkiye’de e-ticaret alanında da sektörüne öncülük ederek online mağazacılıkta ilklerin arasında yer alan www.konyamika.com ve www.anadoluglass.com.tr satışa açılmıştır.

Bunların yanı sıra Konya Mika, 2019 yılından günümüze müşterilerinin beğenisi ve desteğiyle gelişen bu girişim, yeni makine yatırımlarını Türkiye üzerindeki gelişim trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Endüstriyel ve ev dekorasyon yaşam alanları için çok şey”i sunmayı ilke edinen yeni bir markaya dönüşmüştür. Bugün Konya Mika ve Anadoluglass müşterilerine iç ve dış mekân dekorasyondan, aydınlatmaya, ofis ve ev ürünlerinden, ev dekoratif ürün seçeneklerinden sayısız hediyelik seçkisine uzanan on binlerce alternatif sunmaktadır.

Farklı zevklere hitap ederek, pleksi ürünlerinden aksesuara binlerce çeşit ürüne sahip Konya Mika bugün sadece Türkiye’de öncü firmaları arasında yoluna devam etmektedir. Modern, rahat, her zaman kaliteli ve farklı olma prensipleri doğrultusunda müşterilerine erişilebilir ürünler sunmayı hedefleyen Konya Mika, dekorasyona damgasını vuran ürünler ile her kesimden müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Konya_mika_pleksi5
Konya_mika_router1

Hayatınıza Renk ve Şıklık katar.

Tanıtım videomuzu izleyin
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklif almak için arayabilirsin !

Vizyonumuz

Konya Mika, Türkiye’de özellikle sanayi ve dekorasyon anlayışının gelişmesini sağlamıştır. 2011 yılında Konya Keykubat Sanayisi’nde 200metrekarelik yeni yeriyle sektörde fark yaratan değişimlere öncü olmaya daha o tarihlerde başlamıştır. 2018 yılında modern, rahat, kaliteye önem veren bir firma olarak Özel Büsan Organize Sanayisi’nde 1500 metrekarelik yerine geçmiştir. Halen aynı adreste faaliyetlerine devam etmektedir.

Konya Mika, 2019 yılından günümüze müşterilerinin beğenisi ve desteğiyle gelişen bu girişim, yeni makine yatırımlarını Türkiye üzerindeki gelişim trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Endüstriyel ve ev dekorasyon yaşam alanları için çok şeyi sunmayı ilke edinen yeni bir markaya dönüşmüştür.

Konya Mika Pleksi

LİMİTED ŞİRKETİ